Anna Gaworska

Zawodowo pracuje jako coach (ACC & EMCC), trener umiejętności miękkich oraz instruktor Pilates. W swojej pracy holistycznie podchodzi do rozwoju. Wierzy, że głęboka i świadoma zmiana nie jest jednokierunkowa i zachodzi na wielu poziomach życia. I tylko taka przynosi trwałe rezultaty w życiu. Rozwój i praca nad sobą towarzyszy jej od zawsze. Zawodowo przygodę z coachingiem rozpoczęła kilka lat temu. Teraz specjalizuje się w life coachingu, Jej obszary pracy to odporność psychiczna, komunikacja, poczucie własnej wartości, siła wewnętrzna, jakość życia i wykorzystywanie w pełni swoich zasobów. Pracuje zarówno z osobami dorosłymi jak i dziećmi.

Pilates zrodził się u Ani jako efekt pasji do sportu i wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. To dla niej doskonałe połączenie pracy z ciałem, oddechem i psychiką. Uczy uważności na ruch, skupienia i pełnej koncentracji na odczuciach płynących z ciała. Wierzy, że rozwijanie kontaktu ze swoim ciałem pomaga odczytywać sygnały z niego płynące i w dobry dla siebie sposób rozładowywać stres i napięcia.

Podróżuje, chodzi po górach. Każdą górę traktuje jak osobiste wyzwanie i lekcję uważności oraz czerpania radości z bycia tu i teraz. Z wyjazdów przywozi doświadczenia ale też inspiracje do pracy z ludźmi i do nieustannej pracy nad sobą.

Usługi Ani, z których możesz skorzystać:

  • Zajęcia indywidualne Pilates – 120 zł /godzina
  • Sesja coachingowa – 280 zł / godzina
beton barbekü