Masaże biurowe i nie tylko…

Szanowni Państwo,
właściciele firm,
osoby zarządzające,
pracownicy działu HR.

Przedstawiam niebanalny sposób na zadowolenie pracowników Państwa firmy. Doskonały jako prezent dla nich i ciekawa alternatywa do tzw. „parasoli firmowych”. Przynosi wiele korzyści od wzrostu zadowolenia i samopoczucia pracowników po ich większą wydajność i zaangażowanie.
Proponuję unikalny sposób wynagradzania pracowników Państwa firmy. Jest nim masaż z dojazdem do firm. Ta forma pracy z ciałem ma kilka bardzo ważnych zalet. Dostosowany do warunków biurowych masaż – połączony z elementami stretchingu – nie wymaga specjalnego ubioru. Wykonywany jest na specjalnym krześle lub macie. Można go wykonywać praktycznie wszędzie.

Masaż nie wprowadza chaosu w wykonywaniu codziennych obowiązków zawodowych. Prowadzony w Państwa firmie, jest doskonałym przykładem efektywnego wykorzystania czasu. Ponadto daje gwarancję ciągłości i systematyczności. Doskonały w profilaktyce zdrowia.

Podaruj Pracownikom odprężenie, relaks i naładowanie ich sił witalnych. Podaruj im masaż.

Wiemy, że firma to ludzie. My wierzymy w holistyczne i wielopoziomowe podejście do wspierania rozwoju pracowników. Dlatego też jako Banasinski.pl oferujemy opiekę profilaktyczno-prewencyjną. Mnogość naturalnych terapii i zabiegów manualnych oferowanych w ramach naszych działań z pewnością wspomoże zdrowie Państwa jak i pracowników firmy. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, w ofercie przygotowaliśmy również zajęcia Pilates. Jest to zestaw ćwiczeń, których celem jest m.in. rozciągnięcie, uelastycznienie i wzmocnienie mięśni. Zajęcia dedykowane są wszystkim, którzy na co dzień mają siedzący tryb pracy. Ćwiczenia te pomagają wyrobić zdrowe nawyki ruchowe, a przy tym niezwykle rozluźniają i odprężają. I tak samo jak masaże, z łatwością mogą być prowadzone w Państwa firmie.

Jeśli natomiast poszukują Państwo rozwiązań, które mentalnie będą wspierać rozwój pracowników to rekomendujemy skorzystanie z indywidualnych sesji coachingowych prowadzonych przez doświadczonego, akredytowanego coacha i trenera umiejętności miękkich. Ta forma pracy, systematycznie wykonywana- przynosi dobre efekty i wspiera pracownika w realizacji celów. Kładzie nacisk na rozwijanie świadomości siebie, poczucie wpływu i odpowiedzialności za osiągane przez siebie rezultaty.

Jesteśmy elastyczni, do każdej firmy podchodzimy uważnie i indywidualnie. Sprawdzamy potrzeby. Dopiero wtedy proponujemy rozwiązania. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o kontakt. Z przyjemnością przedstawimy szczegóły.

z poważaniem,

Marcin Banasiński z zespołem

 

barbekü